PYTEL papírový hnědý, 2-vrstvý, 65 x 120 cm

qr_code PYT-411
Pytel papírový hnědý, dvouvrstvý, 65 x 120 cm Papírové pytle, otevřené, lepené s křížovým dnem. Pytle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru tzv.… Celý popis

35,70 Kč s DPH

skladem 

Snažíte se přidat do košíku více kusů než máme skladem.

Pytel papírový hnědý, dvouvrstvý, 65 x 120 cm

Papírové pytle, otevřené, lepené s křížovým dnem. Pytle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru tzv. semiextensible. Díky těmto vlastnostem mají vyšší pevnost a pružnost. Jsou schopny nahradit třívrstvé pytle vyrobené ze standardního pytlového papíru.

Díky redukci hmotnosti obalu jsou i šetrnější k životnímu prostředí.

 

Naposledy prohlížené produkty
MERKUR prací prášek bílá síla 3 kg 60 PD

132,13 Kč s DPH

(44,04 Kč/kg)

skladem 

PYTLE DAM. na odpadky LD modré 120 l 25 ks

145,20 Kč s DPH

(5,81 Kč/ks)

skladem 

PYTEL LDPE 70 x 110 cm 40 mik. mix barev

70,18 Kč s DPH

(7,02 Kč/ks)

skladem 

UTĚRKA Elbow Grease superabsorpční 3 ks

58,08 Kč s DPH

(19,36 Kč/ks)

skladem 

chevron_left
chevron_right