OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

REXONA deo FM AP Cobalt Dry 150 ml

91,36 Kč

75,50 Kč bez DPH

Kód REX-110
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Rexona deo FM antiperspirant Cobalt Dry, 150 ml


Rexona deo FM antiperspirant Cobalt Dry poskytne 48hodinovou ochranu.

0 % alkohol

 


Použití:


Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

 


Upozornění.


Používejte pouze do podpaží. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat.

 


Nebezpečí:


Antiperspirant sprej pro muže.

Extrémně hořlavý aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

 


Složení:


Butane, Isobutane, Propane, Aluminium chlorohydrate, PPG-14 butyl ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium hectorite, Helianthus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, Octyldodecanol, BHT, Dimethiconol, Propylene carbonate, Caprylic/capric triglyceride, Sodium starch octenylsuccinate, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalol.