OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SANYTOL dezinfekční jednorázové utěrky antibakteriální 72 ks

96,20 Kč

79,50 Kč bez DPH

Kód SAN-500
Počet kusů
Skladem: 14 kusy

Jednorázové čistící utěrky. Čistí a dezinfikují všechny plochy. Preventivním a pravidelným používáním docílíte kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti. Neutralizují alergeny roztočů, koček a pylů s 99 % účinností. Trojí účinek – bakteriální, fungicidní a virucidní – odstraní 99,99 % virů, bakterií a plísní. Bez barviv pro styk s potravinami. Účinné také proti Sallmonele a Listerii. Zanechávají svěží vůní eukalyptu. Neobsahují chlór. Vhodné do celé domácnosti, WC, kuchyně, koupelny, na cesty, do kanceláře, batohu... Biologicky rozložitelné. Dermatologicky testováno.

 

Použití:
Po použití důkladně obal uzavřete.
Upozornění:
VAROVÁNÍ - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolněni do životního prostředí. PŘI expozici nebo necítíte-li se dobře: Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře (224 919 293 nebo 224 915 402). Aktivní látka v metrických jednotkách: 5g/kg.

Složení:

Biocidní účinnou látku (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg. Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % kationtové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy.


Životní prostředí:
Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat. Třídění má smysl. Ubrousky jsou biologicky rozložitelné.