OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SANYTOL univerzální dezinfekce Grep + citronová kůra s rozprašovačem 500 ml

95,23 Kč

78,70 Kč bez DPH

Kód SAN-303
Počet kusů
Skladem: 97 kusy

Sanytol univerzální dezinfekce Grep + citronová kůra s rozprašovačem 500 ml

Sanytol díky svému trojímu účinku* dezinfikuje všechny materiály i plochy a ničí 99,9 % mikrobů (bakterie, plísně a viry). Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H1N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger,...
Je ideální na pracovní desky, ledničky, mikrovlnné trouby, myčky, obklady, umyvadla, dřezy, WC, matrace, koberce, sedací soupravy, interiéry automobilů, hračky, telefony, kliky,...

*Trojí účinek: antibakteriá (5 min) a fungicidní (15 min) podle normy EN 13697 a virucidní proti Herpex simplex podle normy EN 14476 (5 min) a chřipkovému viru Influenza A (H1N1) (5 min) podle normy EN 14476. Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří. Dermatologicky testováno.

Bez chlóru

Nezanechává skvrny.

Svěží vůně

 

Použití:

Nastavit pistoli do pozice ON. Nastříkat na plochu určenou k dezinfekci, až bude dostatečně vlhká. Osušit čistým hadříkem. Pravidelně opakovat.
Povrchy, které jsou v kontaktu s potravinami, opláchněte pitnou vodou.

 

Upozornění:

V případě aplikace na citlivé materiály proveďte nejdříve zkoušku na málo viditelné části. Nesměšujte s jinými čisticími prostředky. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hod denně).
Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován.

 

Složení:

Biocidní účinná látka (TP2/AL) 5 000 mg / kg didecyldimethylammonium chlorid, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy (Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene)