OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SAVO Dezinfekce bez chloru antibakteriální sprej 700 ml

61,71 Kč

51,00 Kč bez DPH

Kód SAV-185
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

SAVO dezinfekce bez chloru antibakteriální

Savo Antibakteriální sprej je ideální pro každodenní dezinfekci, a tím pomáhá chránit Váš domov a rodinu před bakteriemi a alergeny. Složení bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale pomáhá i odstraňovat alergeny. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech prostorů , kde se mohou pohybovat děti, tj. dětských židliček, hraček, dětských postýlek a také povrchů, které přijdou do styku s potravinami včetně kuchyňských prkének.

 

Použití:

Přípravek je určen na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti. Při silném znečištění, v případě potřeby důkladné dezinfekce a pro odstranění alergenů způsobených prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte. U dětských předmětů a míst, kde vaříte, nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit 15 minut. Před použitím důkladně opláchněte pitnou vodou a nechte uschnout.

 

Upozornění:

Uchovávejte láhev dobře uzavřenou a mimo dosah dětí. V případě použití na jemné nebo atypické povrchy vyzkoušejte přípravek nejprve na malé, nenápadné ploše. Nepoužívejte na lakované dřevo, linoleum, a mramor. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Nemíchejte s jinými výrobky.

 

Savo Antibakteriální sprej. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach nebo mlhu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah / obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu.

Zamezte styku s očima Při zasažení očí důkladně: oči vypláchněte vodou.

 

Složení:

Dezinfekční látky alkyl (C12-C16) benzyldimethylamonium chloridy 0,75 g / 100 g. Méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, kationtové povrchové aktivní látky, parfum.