OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SAVO dezinfekce bez chloru antibakteriální sprej 700 ml

105,27 Kč

87,00 Kč bez DPH

Kód SAV-185
Počet kusů
Skladem: 99 kusy

Savo dezinfekce bez chloru antibakteriální sprej, 700 ml

Savo dezinfekce bez chloru antibakteriální sprej je ideální pro každodenní dezinfekci, a tím pomáhá chránit domov a rodinu před bakteriemi, viry a alergeny. Složení bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, viry (jako Modified Vaccinia Virus Ankara a SARS—CoV-2), ale pomáhá i odstraňovat alergeny. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech prostorů, kde se mohou pohybovat děti, tj. dětských židliček, hraček, dětských postýlek a také povrchů, které přijdou do styku s potravinami včetně kuchyňských prkének.


Použití.

Přípravek je určen na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti.
Při silném znečištění, v případě potřeby důkladné dezinfekce a pro odstranění alergenů (způsobených prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky): Nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte.
U dětských předmětů a míst, kde vaříte: Nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit 15 minut. Před použitím důkladně opláchněte pitnou vodou a nechte zaschnout.


Upozornění:

Uchovávejte láhev dobře uzavřenou a mimo dosah dětí. V případě použití na jemné nebo atypické povrchy vyzkoušejte na malé, nenápadné ploše. Nepoužívejte na lakované dřevo, linoleum a mramor. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Nemíchejte s jinými výrobky.


Varování:

Savo antibakteriální sprej. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah/obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu.


Složení:

Dezinfekční látky: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamonium-chloridy 0,75 g/100 g.
Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum.