OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SAVO Kuchyně rozprašovač 500 ml

60,50 Kč

50,00 Kč bez DPH

Kód SAV-260
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Savo Kuchyně rozprašovač 500 ml

Savo Kuchyně rozprašovač účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty ze všech omyvatelných ploch v kuchyni. Díky rozprašovači se snadno aplikuje, vzniklá pěna prodlužuje dobu působení prostředku i na svislých plochách. Působí na digestoře, pracovní desky, keramické obkladačky, smaltované kryty sporáků, skleněné výplně kuchyňských linek, nerezové nebo plastové dřezy a další. Čištěné povrchy zanechává lesklé a příjemně provoněné.
Dezinfekce povrchů a spotřebičů
Odstraňuje odolnou mastnotu, připáleniny i zbytky jídla.
Nezanechává šmouhy.
Příjemná vůně


Použití:

Přípravek nastříkejte na povrch a poté setřete vlhkým hadříkem. V případě zaschlých nečistot nechte působit 1 minutu a poté střete. Pro zářivý lesk otřete povrch suchým hadříkem. Nepoužívejte na lakované a malované povrchy, linoleum a porézní povrchy jako je mramor. Pro zabránění poškození okamžitě opláchněte při použití na plast a hliník. Při použití na nové nebo atypické materiály nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Po použití si důkladně opláchněte ruce.


Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Zamezte vdechování aerosolů.
Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.


Složení:

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % mýdlo, parfum, Limonene, Benzisothiazolinone