OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SAVO Kuchyně s rozprašovačem 500 ml

SAVO Kuchyně s rozprašovačem 500 ml
Akce
- 20%

61,95 Kč

51,20 Kč bez DPH

původně 77,44 Kč

Kód SAV-260
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Savo Kuchyně s rozprašovačem, 500 ml

Savo Kuchyně s rozprašovačem je čisticí sprej na mastnou špínu. Účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty ze všech omyvatelných ploch v kuchyni. Čištěné povrchy zanechává lesklé a příjemně voňavé.
Parfém 100 % biologicky rozpustný
Lahev vyrobena z 50 % z recyklovaných plastů


Použití:

Přípravek nastříkejte na povrch a poté setřete vlhkým hadříkem. V případě zaschlých nečistot nechte působit 1 minutu a poté setřete.

Upozornění:

Nepoužívejte na lakované nebo dřevěné povrchy, eloxovaný hliník, přírodní linoleum a neošetřený kámen. Po použití na mramorované povrchy, přírodní kameny, lakované kovy nebo sklokeramiku dobře opláchněte. Vždy používejte na chladných površích, Nepoužívejte na nápisy a symboly na spotřebičích, vždy se řiďte pokyny pro péči a o vaše zařízení a povrchy. Před použitím na nové nebo atypické povrchy vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše.


Savo Kuchyně čisticí sprej

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.


Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfum, Limonene, Phenoxyethanol.