OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SENSODYNE zubní pasta Kompletní ochrana 75 ml

123,90 Kč

102,40 Kč bez DPH

Kód SEN-009
Počet kusů
Skladem: 26 kusy

Sensodyne Kompletni ochrana zubní pasta 75ml

 

Co je citlivost zubů?

Citlivost může být známkou toho, že jsou zuby zranitelné, protože zubovina je odhalená z důvodů poškození skloviny nebo ústupu dásní. Pokud se odhalená zubovina dostane do kontaktu s čímkoli horkým nebo studeným, sladkým nebo kyselým, nebo i jen Vaším zubním kartáčkem, nervy uvnitř zubu mohou způsobit krátkou ostrou bolest.

 

Proč je zubní pasta Sensodyne Kompletní ochrana pro mne vhodná?

Citlivost zubů může být známkou toho, že jsou zuby zranitelné, protože zubovina je odhalená z důvodu poškození skloviny nebo ústupu dásní. Při čištění zubů dvakrát denně poskytuje pasta se speciálním složením s fluoridem cínatým citlivým zubům vše, co potřebují.

 

Použití:

Vždy postupujte podle návodu na obale. Čistěte si zuby dvakrát denně, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Tubu po každém použití uzavřete, abyste chránili její obsah před vlhkostí.

Složení:

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Saccharin, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Limonene, Obsahuje fluorid cínatý 0.454% (1100 ppm F).

 

Bezpečnostní upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určena dětem mladším 12 let, pokud tak nebylo doporučeno zubním nebo praktickým lékařem. Citlivé zuby mohou znamenat skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se se svým zubním lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Nepoužívejte, pokud jsou konce obalu poškozené.