OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SENSODYNE zubní pasta Sensitivity & Gum 75 ml

123,90 Kč

102,40 Kč bez DPH

Kód SEN-006
Počet kusů
Skladem: 21 kusy

SENSODYNE Sensitivity & Gum zubní pasta 75 ml

Sensodyne Sensitivity & Gum je zubní pasta s klinicky ověřeným účinkem pro zmírnění citlivosti zubů a zlepšení zdraví dásní.** 

 

Výhody výrobku:

Šetrně ale účinně čistí citlivé zuby.

Odstraňuje skvrny.

Leští povrch zubů.

Přináší dlouhotrvající úlevu pro citlivé zuby.

Poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty.

 

Aktivní složky

Její složení s dvojím účinkem funguje dvěma způsoby. Vytváří ochrannou vrstvu nad citlivými místy zubů, čímž zmírňuje jejich citlivost, a zároveň cíleně bojuje s bakteriemi v zubním plaku, což vede ke snížení problémů s dásněmi. Pro dvojitou úlevu od citlivosti zubů a problémů s dásněmi vyzkoušejte  zubní pastu Sensodyne Sensitivity & Gum.

 

Použití:

Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený. Po použití tubu uzavřete a uchovávejte v suchu.

 

Důležité upozornění:

Citlivé zuby a problémy s dásněmi mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte svého zubního lékaře. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo praktickým lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

 

Složení:

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Obsahuje fluorid cínatý 0,454% w/w, fluorid sodný 0,0721% w/w (1450 ppm F).

 

**Bojuje s bakteriemi v zubním plaku a pomáhá tak zmírnit problémy s dásněmi. Při čištění zubů dvakrát denně.