OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SENSODYNE zubní pasta Sensitivity and Gum Whitening 75 ml

117,61 Kč

97,20 Kč bez DPH

Kód SEN-001
Počet kusů
Skladem: 6 kusy

Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta, 75 ml

Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta poskytuje úlevu citlivým zubům a pomáhá zlepšit zdraví dásní. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Odstraňuje bakterie v zubním plaku, a tím pomáhá zmírnit problémy s dásněmi.

S fluoridem

Pro každodenní použití

Použití:

Vždy postupujte podle návodu na obale. Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený. Po použití tubu uzavřete a uchovávejte v suchu.

Citlivé zuby a problémy s dásněmi mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte svého zubního lékaře. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo praktickým lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:

Glycerin, PEG-8, Hydrated silica, Pentasodium triphosphate, Aroma, Sodium lauryl sulfate, Titanium dioxide, Carbomer, Stannous fluoride, Cocamidopropyl betaine, Sodium saccharin, Sodium fluoride, Limonene. Obsahuje fluorid cínatý 0,454 % w/w, fluorid sodný 0,0721 % w/w (1450 ppm F).