OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SIDOLUX Expert ochranny lesk na venkovní povrchy (kámen, dlažbu, mramor) 750 ml

82,64 Kč

68,30 Kč bez DPH

Kód SID-210
Počet kusů
Skladem: 11 kusy

Produkt byl vytvořen speciálně pro dosažení vysokého lesku na všech prvcích zahrady, které jsou vystaveny, klimatickým vlivům. Díky tomu si prostředek hravě poradí s leskem povrchů vyrobených, mj. z teraca, drti, přírodního kamene, kabřince, dřevěných či plastických materiálů. Můžete jej použít rovněž pro ošetření kování či zahradního PVC nábytku.

Přípravek nejen leští uvedené povrchy, ale také je chrání před mechanickým poškozením, poškrábáním i atmosférickými vlivy. Dokonale ochrání mj. před UV paprsky, změnami barvy, vlhkosti a škodlivinami ze vzduchu.

 

Návod k použití:

  1. Nejprve zbavíte povrchu nečistot a mastnoty na to slouží produkt Sidolux Universal na mytí podlah nebo produkt CLEANLUX. 2. Necháte podlahu nebo povrch dokonale vyschnout, není možné aplikovat na mokrou nebo vlhkou podlahu. 3. Aplikujete neředěný prostředek Sidolux Expert na podlahy, ideální je nalít ho na povrch rovnou z lahve. Sidolux Expert na podlahy se musí na daný povrch aplikovat rovnoměrně, takže si před aplikací rozměřte, kolik prostředku použijete a na jak velkou plochu. 4. Nyní si vezmete měkký hadr, který nepouští chlup a rozetřete Sidolux Expert na podlahy rovnoměrně na požadované ploše. Lesk totiž potřebujeme rozetřít v +/- stejné vrstvě po celé podlaze nebo povrchu. Tekutinu roztírejte pohybem opisujícím ležatou osmičku. 5. Nyní počkejte cca 30-60 minut. Sidolux Expert vyschne a z mléčné barvy se stane lesklá ochrana. 6. V případě, že si přejete ochranu a lesk mít ještě intenzivnější, aplikujte další vrstvu dle bodu č. 3-5. Vrstvení lesku a ochrany je možné opakovat ještě 2 x po základní aplikaci. Takže můžete na sebe dát maximálně 3 vrstvy tohoto produktu. Vrstvy lze také odstranit a to prostředkem CLEANLUX.

Pozor! Nepoužívejte na nelakované dřevěné povrchy. V případě navrstvení prostředku použijte smývací prostředek Sidolux, Cleanlux. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doporučuje se používat 4 x ročně.

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.