OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SIDOLUX M s vůni magnolie rozprašovač 400 ml

65,70 Kč

54,30 Kč bez DPH

Kód SID-033
Počet kusů
Skladem: 18 kusy

Sidolux M proti prachu je speciální sprej vhodný na většinu povrchů, které se doma nachází. Produkt Anti Dust je možné použít na dřevo, MDF, plast, lakované povrchy, nerez a sklo. Prostředek velmi příjemně voní a jeho použití je velmi jednoduché a příjemné díky nádobce, která má rozprašovač a praktický tvar. Prostředek Sidolux M proti prachu je vhodný na běžné denní čištění všech výše uvedených ploch od nečistot, mastnoty a prachu. Díky nové formuli také zaceluje póry materiálů a zabraňuje tak aktivně usazování prachu. Prostředek má velmi příjemnou vůni a provoní tak celý byt. Výborný je na každodenní použití na pracovní desky, pracovní stoly a další takto namáhané povrchy. Nezanechává šmouhy a dodává jemný lesk.

Způsob použití: Naneste tenkou vrstvu přípravku na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm a poté vyleštěte suchým hadříkem. Menší povrchy a těžko dostupná místa čistěte hadříkem, který předem navlhčíte prostředkem.

Pozor! Nepoužívejte na surové, nenalakované dřevo, plazmové a LCD obrazovky.

 

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, parfémy (Buthylpheryl, Methylpropional, LImonene), konzervační činidla (Methylisothiazolinone). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.