OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SIDOLUX Professional Kuchyně s rozprašovačem 500 ml aktivní pěna

49,97 Kč

41,30 Kč bez DPH

Kód SID-012
Počet kusů
Skladem: 41 kusy

Sidolux Professional Kuchyně s rozprašovačem 500 ml - aktivní pěna

Sidolux Professional Kuchyně s rozprašovačem - aktivní pěna je určený k udržení každodenní čistoty v kuchyních. Snadno a účinně odstraňuje nečistoty typické pro kuchyně. Je vhodný na čištění digestoří, kuchyňských skříněk, chromniklových povrchů, keramických povrchů, povrchů z lakovaného dřeva a dalších voděodolných povrchů. Účinně odstraňuje zaschlé zbytky jídla, nečistoty, mastnotu a hygienizuje povrchy. Prostředek vytváří aktivní pěnu, která delší čas působí na čištěný povrch. Zanechává příjemnou, svěží, ovocnou vůni. Prostředek je vhodný na čištění ploch přicházejících do kontaktu s potravinami. Nepoškozuje čištěný povrch.


Použití:

Aplikujte aktivní pěnu na čištěný povrch. Nechte působit cca 1 minutu, následně povrch přeleštěte houbičkou, papírovým ručníkem nebo měkkou utěrkou. Následně povrch vytřete do sucha jemnou utěrkou, ideálně z mikrovlákna. V případě potřeby postup opakujte.


Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on (3:1) Může vyvolat alergickou reakci.


Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervační činidla (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone).


Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.