OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SIDOLUX proti prachu spray Mandle 350 ml

51,30 Kč

42,40 Kč bez DPH

Kód SID-032
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Prostředek na čištění a ošetření nábytku. Je vhodný na údržbu matných i lesklých povrchů.
Receptura prostředku se skládá z široké škály látek, které usnadňují odstraňování nečistot a navrací nábytku lesk. Preparát, který stříknete na hadřík a utřete jím povrch, proniká hluboko do struktury povrchu, rozkládá nečistoty a odstraňuje je. Zároveň se na nábytku vytváří speciální antistatický aktivní štít, který chrání jeho povrch před opětovným usazováním pylů a prachu. Dodává povrchu jemný lesk a příjemnou mandlovou vůni, která se domem nese ještě dlouho po skončení úklidu. Chrání povrch před škodlivým vlivem vlhkosti.


Způsob použití:
Silně protřepejte nádobku. Naneste tenkou vrstvu přípravku na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm, a poté vyleštěte suchým hadříkem. Menší povrchy a těžko dostupná místa čistěte hadříkem, který předem navlhčíte prostředkem. Pozor! Nepoužívat na surové, na nelakované dřevo.

 

Varování:

Standardní věty o nebezpečnosti:
H223-H229 Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření. P251 Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.