OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SIDOLUX Window Anti Fog proti zamlžování skel rozprašovač 500 ml

40,78 Kč

33,70 Kč bez DPH

Kód SID-046
Počet kusů
Skladem: 4 kusy

Sidolux Widow Anti Fog pro koupelny je účinný čistič skleněných ploch, oken, zrcadel, obkladů, porcelánu i plastu. Tento přípravek obsahuje malé částečky nano code, které na čištěném povrchu zůstávají a zanechávají tak ochrannou vrstvu, která má samočistící efekt. Neusazuje se tak na povrchu tolik prachu a špíny. Funkce Anti Fog zabraňuje kondenzaci vody na skleněných plochách, a tak brání zamlžování zrcadel. Prostředek obsahuje také alkohol, a tak je čištění skleněných ploch velmi jednoduché, jelikož prostředek nezanechává šmouhy. Lahvička padne velmi příjemně do ruky a obsah je 500 ml, takže se s produktem velmi dobře pracuje. Prostředek není vhodný na LCD, TV, displeje a jiné elektronické obrazovky.

 

Návod k použití:

Prostředek odjistěte pomocí otočení koncovky na střičce. Před použitím protřepejte, abyste promíchali nano částice. Aplikujte přímo na čištěný povrch ideálně ze vzdálenosti 20 cm. V případě silného znečištění otřete povrch po omytí suchým hadrem a postup opakujte.

 

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, parfémy, konzervační činidla (Methylisothiasolinone, Benzisothiasolinone).

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.