OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SUPERDENT tablety na umělý chrup 30 ks

68,37 Kč

56,50 Kč bez DPH

Kód SUP-020
Počet kusů
Skladem: 1 kus

Superdent Denture Cleansing Tablets tablety na čištění umělého chrupu 30 ks

 

Čistící tablety na celkové zubní náhrady s vysokou účinností aktivního kyslíku a proteolytických enzymů. Díky hydrodynamického účinku odstraní zbytky potravy i z nejužších spár. Ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty ústní sliznice. Odstraňují změny zbarvení náhrady a zajišťují svěží dech. Nepoškodí povrch zubních náhrad ani po letech pravidelného užívání. 

 

Návod k použití:

Vložte zubní náhradu do sklenice s vlažnou až teplou vodou tak, aby byla celá ponořená. Vhoďte do sklenice 1 tabletu. Čištění trvá přibližně 10 - 15 minut. K dosažení maximálního čistícího efektu můžete ponechat náhradu v lázni celou noc. 

 

Upozornění:

Po vyjmutí z lázně opláchněte náhradu důkladně proudem pitné vody. Lázeň nepoužívejte jako ústní vodu. Nepijte. Tablety nevkládejte do úst a nepolykejte. Tablety a lázně vždy ukládejte mimo dosah dětí. Jen pro namáčení protéz. Při náhodném požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. Při rozlití nebo vyšplíchnutí spláchněte vodou. V případě kontaktu s očima vypláchněte dostatečným množstvím vody, vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. 

 

Složení:

Sodium Sulfate, Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Malic Acid, Potassium Caroate, Sodium Carbonate Peroxide, PEG 150, PEG-90, Sulfamic Acid, Aroma, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Chloride, Aqua, CI 45430.