OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SVÍČKA vonná ve skle třibarevná Jahoda 170 g

81,68 Kč

67,50 Kč bez DPH

Kód SVI-013
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Svíčka vonná ve skle tříbarevná Jahoda, 170 g

Svíčka vonná ve skle tříbarevná Jahoda s prodlouženou dobou hoření a velice příjemnou vůní, která se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky
Výška: 8 cm
Šířka: 8 cm
Hloubka: 8 cm
Doba hoření: 32 hodin


Obsahuje ethyl-2,3-epoxy-3-phenylbutyrate. Může vyvolat alergickou reakci.


Bezpečnostní pokyny:

Před použitím si přečtěte bezpečnostní pokyny.

UPOZORNĚNÍ: Nedodržení pokynů může mít za následek nebezpečí požáru, zranění osob nebo rozbité sklo. Umístěte na rovný, teplu odolný povrch, nevystavujte průvanu. Nepalte svíčky na nebo v blízkosti čehokoliv, co by mohlo vznítit. Uchovávejte svíčky ve vzpřímené poloze. Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). Nenaklánějte svíčku, pokud hoří anebo pokud je vosk tekutý. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádobky. Skleněná nádobka bude během používání a po jeho skončení horká. Nepoužívejte, když je skleněná nádoba poškozená. Vždy nechte mezi zapálenými svíčkami mezeru alespoň 20 cm. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH JINÝCH PŘEDMĚTŮ (např. zápalek). Nepřidávejte esenciální oleje. Knot udržujte 1 cm dlouhý, abyste se vyhnuli přílišnému hořeni. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit, nebo hořet víc než 4 hodiny. Svíčku uhaste, je-li vrstva svíčky nižší než 1 cm a nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného dna.


Skladování:

Skladujte v suchém, chladném a tmavém místě. Uchovávejte obal. Dodržujte bezpečnostní pokyny.