OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SVÍČKY čajové v sáčku 30 ks

65,22 Kč

53,90 Kč bez DPH

Kód SVI-024
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Svíčky čajové v sáčku, 30 ks

Svíčky čajové v sáčku s prodlouženou dobou hoření, plně naplněné, v hliníkovém kalíšku.
Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří.
Neparfémovaný vosk
Doba hoření: 4,5 hodin
Průměr 3,9 cm
Výška: 1,62 cm


Využití:

Do aromalap ke svícení i k ohřevu a odpařování tekutin (vonných olejů),
do svícnů,
solných lamp,
k ohřívání fondue atd.


Upozornění:

Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Čajové svíčky stavte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.


Skladování:

Skladujte v suchém, chladném a tmavém místě. Uchovávejte obal. Dodržujte bezpečnostní pokyny.