OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SWARFEGA Red čistič rukou 4 l

606,21 Kč

501,00 Kč bez DPH

Kód SWA-050
Počet kusů
Skladem: 11 kusy

Swarfega Red 4 l čisticí gel s kukuřičnými granulemi pro mytí silně znečištěných rukou

Swarfega Red je vynikající čistič rukou s kukuřičnými granulemi pro autoservisy, technické služby a průmysl. Odstraňuje úpornou mastnotu, oleje, asfalt, naftu, kreosot, uhlík a většinu dalších znečištění na pracovištích. Hodí se pro použití s dávkovač DEB.

Oblast použití: Pro použití na konci pracovní doby nebo častěji, dle potřeby. Obsahuje rozpouštědla příjemná k pokožce a směs neionogenních látek pro čištění pokožky, které rychle a snadno odstraňují i zatvrdlé oleje, tuky a běžné znečištění

Dermatologicky testováno.

 

Návod k použití:

Ruce nenamáčejte. Naneste malé množství přípravku, dobře rozemněte, dokud se znečištění nevytratí. Ruce dobře opláchněte a osušte.

 

První pomoc:

Při styku s očima: Odstraňte kontaktní čočky a široce rozevřete oči. Pokračujte v oplachování po dobu minimálně 10 minut. Dojde-li po omytí k výskytu příznaků, ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Složení:

Aqua, Trideceth-10, Trideceth-7, Corn Meal (Zea Mays), C9-C16 alkanes / cyclo alkanes, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-diol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Parfum, Sodium Carbomer, Tetrasodium EDTA, CI 16035.

 

Skladování:

Skladujte v uzavřeném stavu při pokojové teplotě.