SWIFFER Duster prachovky 5 ks

qr_code SWI-018
Swiffer Duster prachovky, 5 ksSwiffer Duster prachovkyjsou magnetické peříčkové prachovky, které účinně zachycují prach, vlasy a nečistoty. Nevíří… Celý popis

120,27 Kč s DPH

(24,05 Kč/ks)

skladem 

Snažíte se přidat do košíku více kusů než máme skladem.

Swiffer Duster prachovky, 5 ks

Swiffer Duster prachovkyjsou magnetické peříčkové prachovky, které účinně zachycují prach, vlasy a nečistoty. Nevíří prach.
Pohodlný pro úklid těžko dostupných míst (např. žaluzie, elektronika, vystavené předměty).
Velmi rychlé a praktické řešení na úklid
Prachovky jsou vyrobeny z 33 % z recyklovaného syntetického materiálu.


Rozměry:

Prachovka: 11 x 18 cm


Barva:

Prachovka: bílá

 

Naposledy prohlížené produkty
LUXON čistič pračky 150 g

35,33 Kč s DPH

(235,53 Kč/kg)

skladem 

SWIFFER Duster prachovky 9 ks

183,32 Kč s DPH

(20,37 Kč/ks)

skladem 

chevron_left
chevron_right