SWIFFER Duster sada (násada + 4 prachovky)

qr_code SWI-016
Swiffer Duster sada (násada + 4 prachovky)Swiffer Duster sada slouží k zachycení prachu, vlasů a alergenů z roztočů, ale také kočičích a psích chlupů… Celý popis

107,45 Kč s DPH

skladem 

Snažíte se přidat do košíku více kusů než máme skladem.

Swiffer Duster sada (násada + 4 prachovky)

Swiffer Duster sada slouží k zachycení prachu, vlasů a alergenů z roztočů, ale také kočičích a psích chlupů z povrchů, a to pomocí tisíců jemných povrchově upravených vláken.
Prachovky Swiffer jsou vyrobené z vláken, která se tvarově adaptují zákoutím a trhlinám, kam pronikají a všechny povrchy tak zbavují prachu, vlasů a chlupů bez víření prachu a nečistot.
Ergonomická násada dokonale a pohodlně padne do ruky.
Vhodné pro suchý úklid všech podlahových povrchů, nezanechává žádné zbytky.


Použití:

Před použitím prachovku vyklepejte.
Nepoužívejte na horké povrchy.


Uchovávejte mimo dosah dětí.

Naposledy prohlížené produkty
LUXON čistič pračky 150 g

35,33 Kč s DPH

(235,53 Kč/kg)

skladem 

PERWOLL Color Renew 20 PD

171,46 Kč s DPH

(171,46 Kč/l)

skladem 

SWIFFER Duster prachovky 5 ks

120,27 Kč s DPH

(24,05 Kč/ks)

skladem 

SWIFFER Duster prachovky 9 ks

183,32 Kč s DPH

(20,37 Kč/ks)

skladem 

chevron_left
chevron_right