OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SYOSS lak Shine and Hold 300 ml

111,20 Kč

91,90 Kč bez DPH

Kód SYO-023
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Syoss lak Shine & Hold, 300 ml

Syoss lak Shine & Hold poskytuje extra silnou fixaci až na 48 hodin, dodává vlasům lesk a záři a pomáhá je chránit před vlhkostí a UV zářením. Snadno se vyčesává, nelepí a nezanechává žádné zbytky.


Použití:

Aplikujte krátkými střiky na suché vlasy. Sprejujte rovnoměrně ze vzdálenosti 30 cm. Pro úpravu jednotlivých pramínků vlasů: Aplikujte na pramínky od kořínků ke konečkům a vytvarujte.


Nebezpečí:

EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL.
Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 oC. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.


Složení:

Dimethyl ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum, Panthenol, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol.