OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SYOSS lak Volume Lift 300 ml

111,20 Kč

91,90 Kč bez DPH

Kód SYO-021
Počet kusů
Skladem: 27 kusy

Syoss lak na vlasy Volume Lift Extra, 300 ml

Syoss Volume Lift Extra lak na vlasy poskytuje vlasům viditelně větší objem a sílu již od kořínků. Účes si udrží svůj tvar až po dobu 48 hodin. Současně chrání vlasy před působením vlhkosti ze vzduchu a UV zářením. Syoss Volume Lift Extra lak na vlasy lze snadno vyčesat, jeho složení nelepí a nepředstavuje pro vlasy žádnou zátěž.

 

Použití:

Aplikujte krátkými střiky na suché vlasy. Sprejujte rovnoměrně ze vzdálenosti 30 cm. Pro úpravu jednotlivých pramenů vlasů: aplikujte na prameny od kořínků ke konečkům a vytvarujte. Pro optimální výsledek použijte spolu s pěnovým tužidlem Syoss Volume Lift.

 

Nebezpečí:

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.

Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C / 122 °F.

 

Složení:

Dimethyl ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide / acrylates / butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum, AMPD-isostearoyl hydrolyzed collagen, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol