OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SYOSS pěnové tužidlo Volume Lift 250 ml

111,20 Kč

91,90 Kč bez DPH

Kód SYO-031
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Syoss pěnové tužidlo Volume Lift, 250 ml

Syoss pěnové tužidlo Volume Lift s technologií nazdvednutí od kořínků a kolagenem pro 100 % nadýchaný, dlouhotrvající objem bez zatížení.
Poskytuje nezatěžující, extra silnou fixaci až na 48 hodin pro vytváření objemných účesů. Receptura s antistatickým účinkem dodává vlasům 100 % vzdušný objem. Snadno se vyčesává, nelepí a nezanechává žádné zbytky.


Použití:

Před použitím dobře protřepejte a při aplikaci držte ventilem dolů. Nastříkejte pěnu do dlaní a vetřete do vlhkých vlasů. Neoplachujte.


Nebezpečí:

EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.


Složení:

Aqua, Alcohol denat., Butane, Propane, VP/VA copolymer, Polyquaternium-11, Sodium benzoate, Cetrimonium chloride, Lactic acid, Isobutane, Parfum, Hydrolyzed collagen, Panthenol, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol, Citric acid, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol, Pantolactone.