OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

SYOSS pěnové tužidlo Volume Lift 250 ml

111,20 Kč

91,90 Kč bez DPH

Kód SYO-031
Počet kusů
Skladem: 20 kusy

Syoss pnové tužidlo na vlasy Volume Lift, 250 ml

Syoss pěnové tužidlo na vlasy Volume Lift dodává vlasům sílu a fixaci, která trvá až 48 hodin. Vytváří příjemný pocit z Vašeho účesu a zároveň rovnováhu mezi optimální fixací a pružností. Syoss pěnové tužidlo Volume Lift lze z vlasů lehko vyčesat, nezpůsobuje slepení a navíc chrání před vlivem tepla při fénování, vlasům dodává podmanivý objem včetně antistatického účinku.

 

Použití:

Před použitím dobře protřepejte a při aplikaci držte ventilem dolů. Nastříkejte pěnu do dlaní a vetřete do vlhkých vlasů. Neoplachujte.

 
Nebezpečí:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.

 

Složení:

Aqua, Alcohol denat., Butane, Propane, VP / VA copolymer, Polyquaternium-11, Sodium benzoate, Cetrimonium chloride, Lactic acid, Isobutane, Parfum, Hydrolyzed collagen, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol, Citric acid, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol