OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

TASKI Jontec 300 5 l

434,39 Kč

359,00 Kč bez DPH

Kód TAS-502
Počet kusů
Skladem: 3 kusy

Neutrální čistIcí prostředek na podlahy s nízkou pěnivostí na ošetřené anebo omyvatelné podlahy. PH – neutrální, obsahuje tenzidy. Pohlcuje nepříjemné pachy. Rychle vysychá. Málo pění, rychle působí. Univerzální aplikace. Vhodný na všechny omyvatelné povrchy. Velmi ekonomické použití vzhledem k vynikající čisticí schopnosti při nízkých aplikačních koncentracích. Rychle zasychá, nezanechává na povrchu povlaky a šmouhy. Rozkládá nepříjemné pachy a zanechává příjemnou vůni. Vhodný pro strojní čištění: nízká pěnivost umožňuje rychlé odstranění roztoku a optimální využití zásobníku. Vhodný i pro mokré stírání a jednokotoučové stroje.

 

Návod k použití:

Jen pro profesionální použití. Dávkování: Dávkování závisí na stupni znečištění. Na malé znečištění: 50 ml na 10 l roztoku (0,5 %) na silné znečištění: zvyšte koncentraci až na 5 % strojní čištění: 100 - 200 ml na 10 l roztoku (1 – 2 %)

 

Použití:

Mokré stírání: Prostředek dávkujte do kbelíku s vodou. Aplikujte čisticí roztok, dle potřeby nechte krátce působit a setřete. Strojní čištění: Prostředek nadávkujte do vody v nádrži čistícího stroje. Aplikujte čistící roztok. Podlahu vydrhněte a znečištěný roztok odstraňte.

Vliv na povrchy: Na podlahy s disperzemi nebo vosky používejte max. 1 % roztok. Neaplikujte na povrchy citlivé na působení vody, např. na neošetřené dřevo a korek.

Bezpečnost práce: Po práci si umyjte a osušte ruce. Při déle trvajícím kontaktu chraňte pokožku.

 

Skladování:

Skladujte v původních obalech mimo extrémní teploty.