OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

TASKI Jontec Eternum 5 l

1 397,55 Kč

1 155,00 Kč bez DPH

Kód TAS-500
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Vysoce lesklý, neklouzavý vosk na většinu omyvatelných podlah. Zzajišťuje dlouhodobou ochranu podlahy, snadno se aplikuje a rychle zasychá. Vyhovuje mezinárodnímu standardu (ASTM D-2047) na protiskluzovou úpravu.

Vytváří dlouhotrvající, vysoce lesklý ochranný film, který zdůrazňuje přirozený vzhled podlahy. Poskytuje mimořádnou ochranu vůči šmouhám a špíně dokonce i v místech s intenzivním pohybem osob. Je dokonale přilnavý na většinu povrchů, jako jsou podlahy z vinylu, PVC, kamene, gumy, ošetřeného dřeva a korku. Nanáší se mopem nebo vhodným aplikátorem. Zajišťuje bezpečnost zaměstnanců i zákazníků.

 

Návod k použití:

Jen pro profesionální použití. Používejte neředěný.

Používejte pouze na očištěné, důkladně opláchnuté a suché podlahy bez vosků a disperzí. Na porézní a poškozené podlahy nejdříve použijte prostředek od JohnsonDiversey na vyplňování pórů. Naneste na podlahu malé množství prostředku, rozetřete ještě za vlhka aplikátorem v pruzích o šíři 1 - 1,5 m, tak aby se jednotlivé pásy překrývaly. Nechte důkladně zaschnout (20 - 30 min.) před aplikací další vrstvy. Na neporézní hladké podlahy aplikujte 2 vrstvy, na porézní podlahy 3 vrstvy. Linoleum: Po zaschnutí první vrstvy zdrsněte povrch jednokotoučovým strojem s modrým padem, potom setřete vlhkým mopem a před nanášením další vrstvy nechte uschnout. Povrchové stripování a opakované nanášení: Použijte prostředek na odstraňování vosků a disperzí firmy Diversey a odstraňte jednu vrstvu. Uvolněné nečistoty setřete mycím strojem, nebo vysajte vhodným vysavačem a před nanášením další vrstvy nechte uschnout.

Důležité: Neřeďte vodou a nemíchejte s jinými prostředky.

Vliv na povrchy: Neaplikujte na strukturované plasty, korek a neošetřené dřevo. Konzultujte použití na profilovanou gumu. Nepoužívejte venku a ve vlhkém prostředí.

 

Bezpečnost práce:

Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

 

Skladování:

Skladujte v původních obalech při teplotě nad 5°C.