OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

VANISH 3v1strojní čistění koberců 500 ml

82,76 Kč

68,40 Kč bez DPH

Kód VAN-160
Počet kusů
Skladem: 9 kusy

Vanish šampon na strojní čištění koberců - Čistota a svěžest. Vhodný na velké plochy a je 5x silnější v odstraňování nečistot oproti samotnému vysávání. Díky šamponu Vanish dosáhnete déle trvající svěžesti.

 

Příprava a použití:

Dávkování: 33 ml - 1,5 víčka na 1 l vody (max 40°C).
Vždy si zkontrolujte stálost barev aplikací malého množství přípravku na skrytém či méně viditelném místě koberce. V případě, že přípravek změnil barvu koberce, přípravek nepoužívejte. Po použití opláchněte a osušte víčko před uzavřením balení. Přílišné namáčení může způsobit sražení koberce nebo skvrny. Nepoužívejte na brokát, samet nebo materiály určené pouze k suchému čištění. Nepoužívejte na satén a orientální koberce. Nepřidávejte odpěňovač, ten je již součástí přípravku.

Dodržujte pokyny výrobce. Nemáčejte koberec příliš. Na hodně znečištěných místech nechte šampon působit nejméně 5 minut, než jej vyluxujete. Nechte uschnout. Vysajte.
Oblast použití: koberce, předložky, čalounění.

Bezpečnostní varování:

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo obsah dětí a domácích mazlíčků. Skladujte odděleně od potravin a nápojů. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Po použití si omyjte ruce. Při styku s kůží může přípravek způsobit zbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné a vratné. V případě postříkání okamžitě postižené místo důkladně opláchněte vodou. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Nesměšujte s jinými výrobky.

 

Složení: 
Méně než 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, Polykarboxyláty, Parfém