OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

VANISH 3v1strojní čistění koberců 500 ml

180,29 Kč

149,00 Kč bez DPH

Kód VAN-160
Počet kusů
Skladem: 4 kusy

Vanish 3 v 1 strojní čistění koberců, 500 ml


Vanish 3 v 1 strojní čistění koberců je vhodný na velké plochy.

Koberce

Předložky

Čalounění

 


Použití:


Dávkování: 33 ml (1,5 víčka) na 1 l vody (max. 40 °C).

Vždy si zkontrolujte stálost barev aplikací malého množství přípravku na skrytém či méně viditelném místě koberce. V případě, že přípravek změnil barvu koberce, přípravek nepoužívejte. Po použití opláchněte a osušte víčko. Přílišné namáčení může způsobit sražení koberce nebo skvrny. Nepoužívejte na brokát, samet či materiály určené pouze k suchému čištění. Nepoužívejte na satén a orientální koberce. Nepřidávejte odpěňovač, ten je již součástí přípravku.

Dodržujte pokyny výrobce. Nemáčejte koberec příliš. Na velmi znečištěných místech nechte šampon působit nejméně 5 minut, než jej vyluxujete. Nechte uschnout. Vysajte.

 


Uchovávejte mimo obsah dětí a domácích mazlíčků. Skladujte odděleně od potravin a nápojů. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Po použití si omyjte ruce. Při styku s kůží může přípravek způsobit zbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné a vratné. V případě postříkání okamžitě postižené místo důkladně opláchněte vodou. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Nesměšujte s jinými výrobky.

 


Složení:


Méně než 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfém