OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

VANISH Color 40 ubrousků proti obarvení prádla

97,89 Kč

80,90 Kč bez DPH

Kód VAN-140
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Vanish ubrousky Color Protect

Zabraňuje obarvení prádla. Chrání barvy.

 

Doporučení k použití:

Některé oděvy mohou pouštět více barvy než jiné. Na jednu běžnou prací dávku použijte jeden ubrousek. Pro prádlo s mnoha intenzivními barvami by mělo být použito více ubrousků. Pro méně barevné prádlo je možno použít jen polovinu ubrousku. Před použitím poloviny ubrousku doporučujeme zkontrolovat, zda vaše prádlo není ohroženo vyšším rizikem ztráty barvy. Vaše nové oděvy se doporučuje vyprat pětkrát samostatně, než je budete při praní kombinovat s dalšími prádlem. Díky své savé mikrovláknové struktuře s vysokou absorpční schopností jsou ubrousky schopny rychle pojmout uvolněné barvivo předtím, než zbarví ostatní prádlo. Ubrousky Vanish Color Protect jsou při pohlcování uvolněných barviv natolik účinné, že na méně barevné oděvy stačí pouhá polovina ubrousku. Ubrousky pomáhají zabraňovat přenosu barviva mezi oděvy, a tím chrání jejich původní barvu.

 

Návod k použití:

Rozložte ubrousek a umístěte jej na dno bubnu. Poté vložte do bubnu prádlo. Pro méně barevné prádlo použijte polovinu ubrousku. Abyste tak mohli učinit, vložte ubrousek a rozdělte jej na dvě části. Přidejte obvyklé množství pracího prostředku a zvolte prací program vhodný pro vaše prádlo. Na konci cyklu vyměňte prádlo z bubnu a nechejte jej uschnout co nejrychleji. Odstraňte ubrousek z bubnu a zlikvidujte jej.

 

Bezpečnostní informace:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím výrobku si přečtěte návod k použití. Ubrousky jsou vhodné pro všechny prací cykly, teploty a typy praček.