OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

COREGA fixační krém extra silný bez příchuti 40 g

101,16 Kč

83,60 Kč bez DPH

Kód COR-020
Počet kusů
Skladem: 17 kusy

Corega fixační krém extra silný bez příchuti, 40 g

Fixační krém COREGA® Bez příchuti neobsahuje umělá barviva a je vyvinutý tak, aby pevně držel zubní náhradu. Má neutrální chuť, takže neovlivňuje chuť jídla. Neobsahuje zinek.

Pomáhá zabraňovat pronikání jídla pod zubní náhradu.

Pevná fixace až 8 hodin

Bez umělých barviv

Bez příchuti

Neobsahuje zinek

 

Použití:

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému: 1. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích jako na obrázku. 2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady: 1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. 2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Čtěte pozorně návod k použití, který najdete na vnitřní straně krabičky.

 

VAROVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí! Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte přípravek používat. Mohou se vyskytnout další nežádoucí účinky, jako jsou podráždění úst a zažívací potíže (nevolnost). Při běžném používání dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání. Po použití tubu uzavřete.

 

Složení:

Calcium / sodium PVM / MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum.