OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH čistič kuchyně rozprašovač 500 ml

83,25 Kč

68,80 Kč bez DPH

Kód FRO-037
Počet kusů
Skladem: 20 kusy

Frosch čistič na kuchyně s přírodní sodou. Vlastnosti: Důkladně čistí většinu omyvatelných povrchů domácnosti. Účinné složení s přírodní sodou odstraňuje i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v domácnosti. Zanechává příjemnou svěží vůni. Díky obsahu přírodních aktivních složek je tento výrobek bezpečný pro použití v blízkosti potravin.

 

Návod k použití:

Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovač / nápis ON. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem.

Tip: Díky přiměřenému dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.

 

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte rozprašovaný aerosol. Pokud máte citlivou pokožku, použijte gumové rukavice. Nepoužívejte na neošetřené dřevo, voskované nebo olejované povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Na lakovaných površích vyzkoušejte na nenápadném místě. Výrobek není určen pro velkoplošné čištění. Odšroubujte postřikovací hlavici pro naplnění láhve. Vyhazujte jen prázdné obaly do kontejnerů pro ně výhradně určených.

 

Složení.

Méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, neiontové povrchové aktivní látky, mýdlo, parfémy. Další složení: Soda, potravinářská barviva.

 

Datum výroby. Spotřebujte do 3 let od data výroby.