OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

JEL 40 kg ruční mytí nádobí (bez sudu)

1 363,67 Kč

1 127,00 Kč bez DPH

Kód JEL-200
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Jel, 40 kg

Jel na ruční mytí nádobí je jemný saponátový prostředek pro mytí nádobí, skla a porcelánu. Jedinečná kombinace účinných látek umožňuje snadné mytí veškerých ploch v domácnosti. Výborně odmašťuje a po opláchnutí jsou plochy hygienicky čisté a lesklé. Jel nemá zbytkovou alkalitu a je tedy velmi šetrný k pokožce i povrchům. Působení roztoků na pokožku dále omezují dermální přísady. Při mytí přípravek vydává jemnou ovocně citrusovou účelově vyvinutou vůni.


Použití:

Jel ředíme pro běžné mytí na vodné roztoky o koncentraci 3 - 5 g/l, tj. asi 2 polévkové lžíce do 5 l vody. Na nádobí je dostatečná koncentrace poloviční. Zpravidla se používají roztoky při teplotě umožňující ruční mytí.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodu. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah / obal dle vnitrostátních předpisů.

 

Složení:

5-15 % anionaktivní tenzidy, méně než 5 % amfoterní tenzidy, parfém, Limonene, Citronellol, Linalool, Citral, Benzylalkohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.