OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH univerzální čistič Levandule 1 l

73,81 Kč

61,00 Kč bez DPH

Kód FRO-015
Počet kusů
Skladem: 19 kusy

Univerzální čistič pro snadné čištění většiny ploch v domácnosti - hygienická čistota pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám s levandulí. Eliminuje nepříjemné pachy a dodává domovu příjemnou levandulovou vůni. Je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Výborná snášenlivost pokožky dermatologicky testovaných receptur. Minimalizované použití jemných konzervačních prostředků a šetrných vybraných parfumačních složek nebo zcela bez parfumace. Žádný výrobek Frosch neobsahuje žádné živočišné komponenty.

Jak používat:

Při normálním znečištění aplikujte 2 polévkové lžíce na 5 litrů teplé vody. Při silnějším znečištění doporučujeme dávkovat nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy. Zamezte styku s očima, při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Po požití si opláchněte a osušte ruce. Nekonzumujte, při použití vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte odděleně od potravin. Je-li nutné lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Spotřebujte do 4 let od data výroby.

Životní prostředí: Značka Frosch je šetrná k životnímu prostředí a to složením, použitými postupy a obaly. Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal lze recyklovat.

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, konzervační prostředky (Phenoxyethanol), parfémy, levandulový extrakt, v malém množství kosmetické barvivo