OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX leštěnka zářivý lesk vinyl, lino, dlažba 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*A
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Alex leštěnka zářivý lesk vinyl, lino, dlažba, 750 ml

Alex leštěnka zářivý lesk vinyl, lino, dlažba dosahuje většího lesku díky obsahu přírodních mikrovosků. Zpomaluje opotřebení podlah, nezanechává šmouhy, neklouže.
Bezbarvá leštěnka
Přirozený lesk
Neklouže.
Zpomaluje stárnutí podlahy.


Použití:

Pro maximální lesk: Nalejte rovnoměrně leštěnku přímo na suchou a čistou podlahu. Jemně a rovnoměrně rozetřete v jednom směru mopem nebo houbou. Vyvětrejte místnost a nechte schnout asi 30 minut, než vstoupíte na podlahu. Na velmi poškozenou podlahu je možné nanést druhou vrstvu za 24 hodin.
Pro udržování lesku a vzhledu podlahy: Nalejte 2 uzávěry přípravku do zpola naplněného kbelíku s vodou. Vytřete podlahu jako obvykle. Hadr/mop před čištěním vždy důkladně vyždímejte.


Nepožívat. Obsahuje Methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.


Složení:

5–15 % polykarboxyláty, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, 2-methyl-4-isothiazolin-3-on (MI), pyrithion sodný, Benzisothiazolinone, 5-chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3-on (MCI).