OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ODOL ZP Senses Meloun, okurka and máta 75 ml

45,50 Kč

37,60 Kč bez DPH

Kód ODO-108
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Odol Senses osvěžující Meloun, okurka & máta. Čistí, chrání, osvěžuje.

Novinka Odol Senses je řada zubních past, které probudí Vaše ústa a smysly okamžitou intenzivní svěžestí a zajistí skvělé vyčištění.

Čistěte si zuby dvakrát denně zubní patou s fluoridem a dodržujte zásady zdravé stravy, jelikož ochrana mezi čištěním zubů může být oslabená.

Jak chutná spojení melounu, okurky & máty?

Mix melounu, svěží okurky a máty pro osvěžující čištění.

24h ochrana před cukry

S 24 h ochranou před cukry díky aktivnímu fluoridu - vytvoří ochranný štít, který poskytuje celodenní ochranu povrchu zubů proti působení cukerných kyselin.

ZUBNÍ PASTA S FLUORIDEM. VŽDY POSTUPUJTE PODLE NÁVODU NA OBALE. Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte polykání pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultuje se svým zubním nebo praktickým lékařem. V případě podráždění přestaňte používat. Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

Ingredients:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Aroma, Titanium Dioxide, PEG-6, Sodium Fluoride, Carrageerian, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 77492, CI 73360, CI 74260. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F).