OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

COREGA fixační krém extra silný Svěží dech 40 g

111,44 Kč

92,10 Kč bez DPH

Kód COR-021
Počet kusů
Skladem: 24 kusy

Corega fixační krém extra silný Svěží dech, 40 g

Corega fixační krém extra silný Svěží dech kryje povrch zubní náhrady a poskytuje její celodenní pevnou fixaci, ale také ochranu před pronikáním potravin. Přesná tryska umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu. Krém se svěží příchutí přináší výjimečnou dávku svěžesti.Použití:

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému: 1. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích jako na obrázku. 2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady: 1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. 2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

 

Návod k použití najdete na vnitřní straně krabičky.Varování a upozornění:

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. V případě alergické reakce přestaňte přípravek používat. Nejprve přečtěte návod k použití.Složení:

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum, Aroma, CI 73360, CI 15850:1.